25 Kasım 2009 Çarşamba

Hey Travel ile Kurban Bayramı“Hey Travel bu Bayramda da siz gezginleri unutmadi.

Turkiye ve KKTC’nin dört bir köşesinde birbirinden güzel ve özel otellerde birbirinden özel kampanya ve fiyatlarla siz tatilcilere fırsatlar sunuyor.

Antalya ,Kemer ,Bodrum , Kuşadası,Ölüdeniz gibi sıcak bölgelerin yanı sıra , Abant gibi doğanın kuçaklaştığı bölgelerde ,hem sağlığını düşünen hemde SPA keyfi yaşamak isteyenler için Türkiye’nin değişik noktalarındaki termal otelleri bu Kurban Bayramında Hey Travel farklılığı ile sizlere sunuluyor.

%25 ‘ varan indirimler , kredi kartına 12 ay’a varan taksitler ,Sheraton Çeşme seçen misafirler için Dubai tatili , ücretsiz uçak ve transfer ,5 kal 4 öde gibi seçenekler mevcut.KKTC gezginleri için uçak ve transfer seçenekleri ile ; birbirinden güzel otellerde ünlü sanatçılar eşliğinde Bayram çoşkusunu yaşayabilirsiniz.

Kültür turları,Yurtdışı Turları,Cruise Seyahatleri gibi şeceklerimiz ile sizleri bekliyoruz.

Ebru Gündeş,İbrahim Tatlıses konserine , özel Kurban Bayramı gala gecelerinden Safiye Soyman konserlerine kadar birbirinden güzel ve farklı eğlence çeşitleri ile birlikte uygun fiyat ve ödeme seçenekleri de eklenince bırakmalıyız kendimizi ve gezmeliyiz diyoruz.”
Call Center: 444 4 439

Ayrıntılı Bilgi: http://www.heytraveltrends.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkür ederiz.
Hey Travel Trends
http://www.heytraveltrends.com